O blogu

Na blogu tym znajdziecie przede wszystkim niezliczoną ilość odwołań do książek, które czytam. Mnóstwo cytatów i moich ich interpretacji.

Ktoś kiedyś powiedział, że nie można nauczyć się życia z książek. Może i jest w tym trochę prawdy, ale odnosi się to zapewne do tego, że życie to nie teoria tylko praktyka.

Jednak ja osobiście mogę powiedzieć, że wszystkie książki, które czytam i które do mnie trafiają (najczęściej w idealnym momencie, kiedy ich najbardziej potrzebuję), mają jedno przesłanie – wypróbuj „tego” w praktyce. Budzą zmysły, chęci i potrzebę do działania. Do „przerobienia” tego wszystkiego u siebie, w swoim życiu.

A o jakich książkach w ogóle mówię?

Jakiś już czas czytam tzw. poradniki. Wydaje mi się, że ich moc i siła przesłania jest bagatelizowana. Przeczytałam kiedyś, że nie ma takiego problemu na świecie, o którym już nie zostałaby napisana książka. I to jest genialne.

Interesuje mnie głównie sens pozytywnego myślenia, to czym jest podświadomość i jak możemy ją realnie wykorzystać w życiu. Bardzo interesuję się również duchowością – nie religią – duchowością.

Wierzę, że Dobry Bóg naprowadził mnie dokładnie na tą drogę. Jestem niestety kiepskim uczniem, ale zamierzam to zmienić. Tu i teraz oświadczam, że nie będę szewcem bez butów. :) Sprawię sobie piękne, błyszczące i wygodne buciki. ;)

A jak i to nie pomoże to posłużę się maksymą krążącą po sieci:

„I będę szczęśliwa, choćbym k@#&a miała sobie to szczęście narysować!”

Polecam każdemu przejąć kontrolę nad swoim losem. Nie ma chyba nic gorszego nad przeżyciem życia w uśpieniu!
Pozdrawiam i całuję mocno :*
Ula.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge