O mnie

Witam serdecznie!                                        fb11

Nazywam się Urszula Bogdał. Nigdy nie lubiłam oficjalnej wersji swojego imienia, dlatego też mówcie mi Ula ;)

Mam 29 lat. Od zawsze kształciłam się w kierunku księgowości i rachunkowości. Poczynając od liceum ekonomicznego, poprzez licencjat z rachunkowości i na magisterce z zarządzania finansami kończąc. Myślę dosyć schematycznie, lubię jak wszystko do siebie pasuje, jest zaplanowane. Nie lubię niespodzianek i tzw. zwrotów akcji. Taka jestem. Uporządkowana. Czasem to pomaga, czasem przeszkadza.

Mieszkam z moją kochaną córeczką i mężem w miejscowości Ołdrzychowice Kłodzkie na płd.-zach. krańcu Polski. Obecnie nie pracuje zawodowo, zajmuję domem i szukam swojej drogi życiowej.

Moim największym marzeniem jest osiągnąć spokój ducha, być dokładnie w tym miejscu, w którym chciałabym być, być SZCZĘŚLIWA i zadowolona z życia. Nie jest tak, że teraz w tym momencie szczęśliwa nie jestem, ale jednak wciąż mi czegoś brak. Od urodzenia córeczki poświęciłam całe swoje życie dla niej (czego oczywiście nie żałuję), ale teraz czuję, że chciałabym zrobić coś tylko dla siebie.

Każdy z nas ma pewnie inną definicję SZCZĘŚCIA. Chciałabym rozłożyć pojęcie szczęścia na czynniki pierwsze i starać się pomóc innym to szczęście w życiu osiągnąć; także sobie, bo mam tendencje do zamartwiania się i przejmowania rzeczami nieistotnymi.

Tak więc dziękuję, że tu jesteś, mam nadzieję skupić wokół siebie ludzi podobnych do mnie i czujących tak jak ja. :)

„Sukces to dostawanie tego, czego chcesz. Szczęście to lubienie tego, co dostajesz.”  H. Jackson Brown Jr

9 thoughts on “O mnie

 1. Bardzo miła strona. Będę częściej tutaj zaglądał :) Kiedyś wszedłem na drogę księgowości i rachunkowości, ale z niej zszedłem. Trochę tego teraz żałuję no ale cóż. idę dalej :) O sobie również mogę powiedzieć, że myślę schematycznie, lubię jak wszystko jest przewidywalne. Widać, mamy podobne cechy charakteru i chyba stąd polubiłem Twój blog :)
  Patryk ostatnio opublikował…Tabulatory do CVMy Profile

  1. Będę zobowiązana :)
   Rzeczywiście schematy i przewidywalność daje pewien rodzaj bezpieczeństwa ;) przynajmniej mi! A stwierdzenie, że przeciwności się przyciągają zawsze uważałam za bezsensowne – dlatego też chciałam przyciągnąć do siebie osoby podobnie myślące. Wtedy jest o wiele prościej i przyjemniej.

   Dziękuję i pozdrawiam!

  1. Dziękuję bardzo za pozytywny wpis :) Mam nadzieję, że więcej osób również będzie tego samego zdania co Ty :) Pozdrawiam również bardzo serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge